Tüm ürünler
-
Kesme makinesinin bıçağı
-
Dökme taşı keskinleştirme kemeri
-
Kesme makinesinin bristle bloğu
-
Lectra için yedek parçalar
-
Gerber için yedek parçalar
-
Bullmer için yedek parçalar
-
FK için yedek parçalar
-
Yin için yedek parçalar
-
Kuris Yedek Parçaları
-
Lectra için bir bristle
-
Gerber için kılcım
-
Bullmer için bristle
-
FK için Bristle
-
Yin için bir fırça
-
Orox için bristle
-
Katı yağ rulmanları
-
Kesicilerden temizleyici
anahtar kelimeler [ cutter machines bristle for fk ] eşleşme 77 Ürünler.
92911001 Nylon Kırtlaklar Gerber GT7250 için Siyah Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırtlaklar
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
92911001 Naylon Kıllar – Siyah Kare Ayak Poli Otomatik Kesici Kıl Gerber XLC7000 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
060548 70144014 Yuvarlak Ayaklı Bullmer için Nylon Siyah Kırtlak
| Parça No.: | 060548/70144014 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Malzeme: | Naylon |
N09.0002S072 Alt bıçak rehberi FK kesme makineleri ve hassasiyetleri için yedek parçalar
| Garanti: | 1 Yıl |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
D2~D24 FK Kesme Makineleri için Çekirdek Matkabı
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
CUT00000043 FK Kesme Makineleri için 10 mm Tungsten Çelik Tekerleği ️ Dayanıklı ve Keskin
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parçalar |
N09.0002S067 FK Kesme Makineleri için E Tipi Orta Blade Rehberi
| makine tipi: | Kesme makinesi |
|---|---|
| Tip: | Yedek parça |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Konfeksiyon Atölyeleri, Üretim Tesisi, Makine Tamirhaneleri, Diğer |
105935-H Yüksek Alaşımlı Çelik Blade For Bullmer Cutting Machine 223 X 8 X 3.0mm
| Ürün Adı: | 105935-H Bıçak |
|---|---|
| Uyumlu Marka: | boğa güreşçisi |
| Boyutlar: | 223 çarpı 8 çarpı 3.0 |
KF1130 Makine Tamirhaneleri Yin için bıçak 200 X 8 X 3 mm Otomatik yin kesicisi için bıçak
| Ürün Adı: | KF1130 Bıçak |
|---|---|
| Uyumluluk: | yin |
| Boyutlar: | 200*8*3mm |
D18.5-Y Kesme bıçağı özellikleri ve uyumluluğu
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |


