Tüm ürünler
-
Kesme makinesinin bıçağı
-
Dökme taşı keskinleştirme kemeri
-
Kesme makinesinin bristle bloğu
-
Lectra için yedek parçalar
-
Gerber için yedek parçalar
-
Bullmer için yedek parçalar
-
FK için yedek parçalar
-
Yin için yedek parçalar
-
Kuris Yedek Parçaları
-
Lectra için bir bristle
-
Gerber için kılcım
-
Bullmer için bristle
-
FK için Bristle
-
Yin için bir fırça
-
Orox için bristle
-
Katı yağ rulmanları
-
Kesicilerden temizleyici
anahtar kelimeler [ cutter machines bristle for fk ] eşleşme 77 Ürünler.
FK için bıçak 389*8.5*2.4mm Otomatik kesme makinesine tek delikli bıçak
| Ürün_Adı: | Bıçak |
|---|---|
| Boyutlar: | 389*8,5*2,4 mm |
| Anavatan: | Çin |
Yavaşlatıcı (CX450.00103) FK Kesim Makinesi İçin - Konfeksiyon Mağazaları İçin Yüksek Kaliteli Yedek Parça
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parçalar |
Makine Tamirhaneleri N09.0002S284 FK Kesme Makineleri için Bracket
| Garanti: | 1 Yıl |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
N01.0005S023R0 FK kesme makineleri için plaka yedek parçaları için itme tamponu
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
Giyim Dükkanları N09.0002S101 FK 369 X 8.5 X 2.4 mm Yüksek Hızlı Çelik Alaşım Bıçağı için Blade
| Ürün_Adı: | N09.0002S101 Bıçak |
|---|---|
| uyumlu_ile: | FK 369 |
| Boyutlar: | 8,5*2,4 mm |
N09.0002S002 FK için öğütme tekerleği
| Sessiz ol.: | 38 mm |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
FK N08.0001S017R0 TG Idler Pulley çelik için üretim tesisi yedek parçaları
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
90002S594 FK Kesme Makineleri için Güç Sensörü ile Plaka yedek parçalar ¢ Dayanıklı Performans
| makine tipi: | Kesme makinesi |
|---|---|
| Tip: | Yedek parça |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Giysi dükkanları, üretim tesisi, makine tamir atölyeleri, diğer |
92911001 Nylon Kırmızı Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırışık Gerber Z7 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
NO.90002S626 Elbise dükkanları için altıgen fındıklar FK kesme makineleri için yedek parçalar
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parçalar |


