Tüm ürünler
-
Kesme makinesinin bıçağı
-
Dökme taşı keskinleştirme kemeri
-
Kesme makinesinin bristle bloğu
-
Lectra için yedek parçalar
-
Gerber için yedek parçalar
-
Bullmer için yedek parçalar
-
FK için yedek parçalar
-
Yin için yedek parçalar
-
Kuris Yedek Parçaları
-
Lectra için bir bristle
-
Gerber için kılcım
-
Bullmer için bristle
-
FK için Bristle
-
Yin için bir fırça
-
Orox için bristle
-
Katı yağ rulmanları
-
Kesicilerden temizleyici
anahtar kelimeler [ black nylon bristle block ] eşleşme 37 Ürünler.
Bullmer Kesme Makinesi (Model 70144014) için PP/Naylon Kıl Fırçalar – Dayanıklı Yedek Parçalar
| Parça No.: | 060548/70144014 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Malzeme: | Naylon |
92911001 Makine Tamirhaneleri GERBER için siyah bristle blokları giyim dükkanları
| Malzeme: | Naylon |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
92911001 Nylon Kırmızı Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırışık Gerber Z7 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
Siyah 92911001 GERBER Otomatik Kesme Makineleri Tamirhaneleri İçin Bristle Tuğlaları
| Malzeme: | Naylon |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
92911001 Naylon Kıllar – Siyah Kare Ayak Poli Otomatik Kesici Kıl Gerber XLC7000 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
Shima Seiki Otomatik Kesme Makinesi için Naylon Püresi-110x110x45mm
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
060548 70144014 Yuvarlak Ayaklı Bullmer için Nylon Siyah Kırtlak
| Parça No.: | 060548/70144014 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Malzeme: | Naylon |
Kawakami giyim dükkanları ve üretim tesisi için kesme parçaları Nylon bristle
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
131181 704186 Lectra MH MH8 M88 IH5 IH8 Q50 Q80 için Nylon Siyah Bristle blokları
| Parça No.: | 131181/704186 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Malzeme: | Naylon |
92911001 Nylon Kırtlaklar Gerber GT7250 için Siyah Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırtlaklar
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |


