All Products
-
Cutting Machine Blade
-
Grinding Stone Sharpening Belt
-
Cutting Machine Bristle Block
-
Spare Parts For Lectra
-
Spare Parts For Gerber
-
Spare Parts For Bullmer
-
Spare Parts For FK
-
Spare Parts For Yin
-
Spare Parts For Kuris
-
Bristle For Lectra
-
Bristle For Gerber
-
Bristle For Bullmer
-
Bristle For FK
-
Bristle For Yin
-
Bristle For Orox
-
Solid Oil Bearings
-
Cutter Bristle Cleaner
Keywords [ black nylon bristle block ] match 37 Products.
PP/Nylon Bristle Brushes for Bullmer Cutter Machine (Model 70144014) – Durable Replacement Parts
| Part No.: | 060548/70144014 |
|---|---|
| COLOR: | BLACK |
| MATERIAL: | NYLON |
92911001 Machinery Repair Shops Black Bristle Blocks For GERBER Garment Shops
| Material: | Nylon |
|---|---|
| Machine Type: | Cutting Machine |
| Type: | Spare Parts |
92911001 Nylon Bristles Black Square Foot Poly Auto Cutter Bristle for Gerber Z7
| Packaging Details: | 53.5*43*30cm , 100PCS/BOX |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 work days |
| Payment Terms: | T/T or negociate |
Black 92911001 Bristle Bricks For GERBER Auto Cutter Machinery Repair Shops
| Material: | Nylon |
|---|---|
| Machine Type: | Cutting Machine |
| Type: | Spare Parts |
92911001 Nylon Bristles – Black Square Foot Poly Auto Cutter Bristle for Gerber XLC7000
| Packaging Details: | 53.5*43*30cm , 100PCS/BOX |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 work days |
| Payment Terms: | T/T or negociate |
Nylon Bristles for Shima Seiki Auto Cutting Machine-110x110x45mm
| Warranty: | 6 Months |
|---|---|
| Machine Type: | Cutting Machine |
| Type: | Spare Parts |
060548 70144014 Nylon Black Bristle For Bullmer With Round Foot
| Part No.: | 060548/70144014 |
|---|---|
| COLOR: | BLACK |
| MATERIAL: | NYLON |
Cutter Parts Nylon Bristle For Kawakami Garment Shops and Manufacturing Plant
| Warranty: | 6 Months |
|---|---|
| Machine Type: | Cutting Machine |
| Type: | Spare Parts |
131181 704186 Nylon Black Bristle blocks For Lectra MH MH8 M88 IH5 IH8 Q50 Q80
| Part No.: | 131181/704186 |
|---|---|
| COLOR: | BLACK |
| MATERIAL: | NYLON |
92911001 Nylon Bristles – Black Square Foot Poly Auto Cutter Bristle for Gerber GT7250
| Packaging Details: | 53.5*43*30cm , 100PCS/BOX |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 work days |
| Payment Terms: | T/T or negociate |


