Tüm ürünler
-
Kesme makinesinin bıçağı
-
Dökme taşı keskinleştirme kemeri
-
Kesme makinesinin bristle bloğu
-
Lectra için yedek parçalar
-
Gerber için yedek parçalar
-
Bullmer için yedek parçalar
-
FK için yedek parçalar
-
Yin için yedek parçalar
-
Kuris Yedek Parçaları
-
Lectra için bir bristle
-
Gerber için kılcım
-
Bullmer için bristle
-
FK için Bristle
-
Yin için bir fırça
-
Orox için bristle
-
Katı yağ rulmanları
-
Kesicilerden temizleyici
anahtar kelimeler [ yin cutter parts ] eşleşme 84 Ürünler.
104450 Bülmer için kesme bıçakları 223*8*2.5mm, Otomatik kesme makinesi için aksesuarlar
| Ürün Adı: | Bıçak |
|---|---|
| Uyumluluk: | boğa güreşçisi |
| Boyutlar: | 223*8*2,5 mm |
91000000 BÜYÜKLEME, EL KÖTÜSÜ, DOLUŞUŞU Gerber Cutter için Uygun Xlc7000
| makine tipi: | Kesme makinesi |
|---|---|
| Tip: | Tekstil Otomatik Kesici Makinesi Parçaları |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Konfeksiyon Atölyeleri, Üretim Tesisi, Makine Tamirhaneleri, Diğer |
92911001 Nylon Kırtlaklar Gerber GT7250 için Siyah Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırtlaklar
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
92911001 Nylon Kırmızı Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırışık Gerber Z7 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
92911001 Naylon Kıllar – Siyah Kare Ayak Poli Otomatik Kesici Kıl Gerber XLC7000 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
Yüksek Hassasiyetli 250 PPR Endüstriyel Enkoder (101909162) - CNC ve Otomatik Kesiciler için Molex Konnektör
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Makeboni |
| Sertifika | CE,ECM,ATC |
Nf08-02-06w2.0 Kaydırma Bloku Döner Kare 5cm 7cm 11cm Kesme Makinesi Parçaları
| Parça numarası: | Af08-02-06 |
|---|---|
| Kullanım Amacı: | YIN Otomatik Kesici |
| Malzeme: | Çelik |
703410 Otomatik kesiciler için öğütme tekerleği Lectra 602331 Kesme taşı VT5000 / VT7000 Kesme makinesi
| Parça numarası: | 703410 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Makine: | VT5000/VT7000 OTOMATİK KESİCİ |
99413000 Gerber için Dökme Tekerleği Vitrified 35mm Gerber için Dökme Taş Tekerleği Paragon Kesme Makinesi
| Uygula: | Gerber Paragon Kesici |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
NF08-02-23W1.6 Yin Üretim Tesisi için Endüstriyel Araç Rehberi
| makine tipi: | Kesme makinesi |
|---|---|
| Tip: | Yedek parça |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Giysi dükkanları, üretim tesisi, makine tamir atölyeleri, diğer |


