Tüm ürünler
-
Kesme makinesinin bıçağı
-
Dökme taşı keskinleştirme kemeri
-
Kesme makinesinin bristle bloğu
-
Lectra için yedek parçalar
-
Gerber için yedek parçalar
-
Bullmer için yedek parçalar
-
FK için yedek parçalar
-
Yin için yedek parçalar
-
Kuris Yedek Parçaları
-
Lectra için bir bristle
-
Gerber için kılcım
-
Bullmer için bristle
-
FK için Bristle
-
Yin için bir fırça
-
Orox için bristle
-
Katı yağ rulmanları
-
Kesicilerden temizleyici
anahtar kelimeler [ black bristle for bullmer ] eşleşme 17 Ürünler.
92911001 Naylon Kıllar – Siyah Kare Ayak Poli Otomatik Kesici Kıl Gerber XLC7000 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
92911001 Nylon Kırtlaklar Gerber GT7250 için Siyah Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırtlaklar
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
108065-45 Blade For Bullmer 223*4.5*2mm kesme makinesi, Otomatik Kesme Blade, Kesme Bıçağı, Yüksek Hızlı Çelik
| Ürün Adı: | Bulmer için bıçak |
|---|---|
| Boyutlar: | 223*4.5*2mm |
| Malzeme: | Çelik |
70242 Lectra Kesme Makinesi Parçaları için siyah Bıçak Kesme Kemeri MX9 MP6
| Parça numarası: | 70242 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Makine: | MX9 / MP6 |
N09.0002S110 FK Kesme Makineleri için Mühür Bağlayıcı Çubuk Grubu Yedek Parçaları
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parçalar |
Makine Tamirhaneleri N09.0002S284 FK Kesme Makineleri için Bracket
| Garanti: | 1 Yıl |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
MA08-04-11 Yin giyim dükkanları için elmas öğütme taşı Yin kesme makinesi parçaları için
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |


