Tüm ürünler
-
Kesme makinesinin bıçağı
-
Dökme taşı keskinleştirme kemeri
-
Kesme makinesinin bristle bloğu
-
Lectra için yedek parçalar
-
Gerber için yedek parçalar
-
Bullmer için yedek parçalar
-
FK için yedek parçalar
-
Yin için yedek parçalar
-
Kuris Yedek Parçaları
-
Lectra için bir bristle
-
Gerber için kılcım
-
Bullmer için bristle
-
FK için Bristle
-
Yin için bir fırça
-
Orox için bristle
-
Katı yağ rulmanları
-
Kesicilerden temizleyici
anahtar kelimeler [ nylon bristle for bullmer ] eşleşme 10 Ürünler.
060548 70144014 Yuvarlak Ayaklı Bullmer için Nylon Siyah Kırtlak
| Parça No.: | 060548/70144014 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Malzeme: | Naylon |
Lectra MH/M88/Q50/Q80 için OEM Naylon Bristle Blocks - Tam Değiştirme Parçaları
| Başvuru: | Lectra Q80/M88/Q50/MH8 için bristle |
|---|---|
| Brüt ağırlık:: | Karton Başına 19.50kg |
| makine tipi: | Kesme makinesi |
N10.0003S002-N FK PGM Kesme Makineleri için Nylon Bristle Blok Kara FPS
| Nakliye Yöntemi: | DHL, Fedex, UPS |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
YIN Otomatik Kesici İçin Naylon Kıl Blokları - 54x43x30mm Kumaş Hizalama Parçaları
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Malzeme: | Naylon |
| Boyut: | 100*50*42(mm) |
Bullmer Kesme Makinesi (Model 70144014) için PP/Naylon Kıl Fırçalar – Dayanıklı Yedek Parçalar
| Parça No.: | 060548/70144014 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Malzeme: | Naylon |
92910002 Gerber GTXL S91 için Nylon Bristle Blok
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
92911001 Naylon Kıllar – Siyah Kare Ayak Poli Otomatik Kesici Kıl Gerber XLC7000 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
060548 70144014 Bulmer için yuvarlak bacaklı Nylon Siyah Bristle Tuğlaları
| Parça No.: | 060548/70144014 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Malzeme: | Naylon |
92911001 Nylon Kırtlaklar Gerber GT7250 için Siyah Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırtlaklar
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
92911001 Makine Tamirhaneleri GERBER için siyah bristle blokları giyim dükkanları
| Malzeme: | Naylon |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
1


