Tüm ürünler
-
Kesme makinesinin bıçağı
-
Dökme taşı keskinleştirme kemeri
-
Kesme makinesinin bristle bloğu
-
Lectra için yedek parçalar
-
Gerber için yedek parçalar
-
Bullmer için yedek parçalar
-
FK için yedek parçalar
-
Yin için yedek parçalar
-
Kuris Yedek Parçaları
-
Lectra için bir bristle
-
Gerber için kılcım
-
Bullmer için bristle
-
FK için Bristle
-
Yin için bir fırça
-
Orox için bristle
-
Katı yağ rulmanları
-
Kesicilerden temizleyici
anahtar kelimeler [ foot bristle for gerber ] eşleşme 17 Ürünler.
92911001 Gerber GT7250 XLC7000 Z7 kesicisi için siyah kare ayak bristle
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
92911001 Nylon Kırmızı Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırışık Gerber Z7 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
92910002 Konfeksiyon Mağazaları Gerber Yuvarlak Ayak GTXL S91 İçin Kıl
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
92911001 Naylon Kıllar – Siyah Kare Ayak Poli Otomatik Kesici Kıl Gerber XLC7000 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
92911001 Nylon Kırtlaklar Gerber GT7250 için Siyah Kare Ayaklı Poly Otomatik Kırıcı Kırtlaklar
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
92910002 Gerber GTXL S91 için Nylon Bristle Blok
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
GTXL kesme parçaları için uygun baskı ayak plaka 85891000 çelik
| İsim: | Baskı Ayağı Plakası |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
Keskinleştirici Montaj Keskinleştirici Assy Baskıcı Ayak Kutusu GTXL XLC7000 GT5250 için
| İsim: | SHRPNER & PRSSR AYAĞI |
|---|---|
| Kullanım Amacı: | Kesici GTXL XLC7000 Z7 GT7250 S7200 GT5250 S5200 |
| Malzeme: | Metel Hassas Montaj |
Gerber GTXL Kesme Makineleri için 85 PITCH Zinciri. 288500081 modeli.
| İsim: | Baskı Ayağı Plakası |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
92911001 Makine Tamirhaneleri GERBER için siyah bristle blokları giyim dükkanları
| Malzeme: | Naylon |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |


