Tüm ürünler
-
Kesme makinesinin bıçağı
-
Dökme taşı keskinleştirme kemeri
-
Kesme makinesinin bristle bloğu
-
Lectra için yedek parçalar
-
Gerber için yedek parçalar
-
Bullmer için yedek parçalar
-
FK için yedek parçalar
-
Yin için yedek parçalar
-
Kuris Yedek Parçaları
-
Lectra için bir bristle
-
Gerber için kılcım
-
Bullmer için bristle
-
FK için Bristle
-
Yin için bir fırça
-
Orox için bristle
-
Katı yağ rulmanları
-
Kesicilerden temizleyici
anahtar kelimeler [ cutter bristle cleaner ] eşleşme 27 Ürünler.
Siyah ve beyaz çelik Otomatik kesicide kılcık temizleyicisi kullanımı, kılcık ömrünü %40 artırır
| makine tipi: | Kesme makinesi |
|---|---|
| Marka: | YapımcıBoni |
| Toplam ağırlık: | 450kg |
92911001 Naylon Kıllar – Siyah Kare Ayak Poli Otomatik Kesici Kıl Gerber XLC7000 için
| Ambalaj bilgileri: | 53.5*43*30 cm, 100 adet/kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T veya Negociate |
Siyah 100*50*42 mm Yüksek ve Normal Naylon Bristle Tuğlalar YIN Otomatik Kesiciler için Kesme Makinesi Parçaları
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Malzeme: | Naylon |
| Boyut: | 100*50*42(mm) |
YIN Otomatik Kesici İçin Naylon Kıl Blokları - 54x43x30mm Kumaş Hizalama Parçaları
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Malzeme: | Naylon |
| Boyut: | 100*50*42(mm) |
Parmak (Kesici Tarak) - PN 145199 Gerber Paragon Kesim Sistemleri için Hassas Mühendislik
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | MakerBoni |
| Sertifika | CE, ECM, ATC |
85964000 Gerber GTXL Kesicisi için yedek kaydırıcı.
| Parça numarası: | 85963000 |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
Vektör Kesiciler için Krank Mili 704398 | MH, M55, M88, MH8 Modelleri için Yedek Parça
| makine tipi: | Kesme makinesi |
|---|---|
| Tip: | Yedek parça |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Giysi dükkanları, üretim tesisi, makine tamir atölyeleri, diğer |
130298 Kırmızı Naylon Püresi Blok Püresi Otomatik Kesiciler için VT2500
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Boyut: | 50x50x21mm |
130297 702583 Kırmızı Naylon Pırlantalar Kesme Makinesi için Tuğlalar Vt5000 Vt7000
| Kalite: | Yüksek |
|---|---|
| Parça numarası: | 130297/702583 |
| Karton Paketleme:: | 100 adet/kutu |
130297 702583 Kırmızı Naylon Kıl Fırçalar Kesme Makinesi İçin Vektör Vt5000
| Kalite: | Yüksek |
|---|---|
| Parça numarası: | 130297/702583 |
| Karton Paketleme:: | 100 adet/kutu |


