Tüm ürünler
-
Kesme makinesinin bıçağı
-
Dökme taşı keskinleştirme kemeri
-
Kesme makinesinin bristle bloğu
-
Lectra için yedek parçalar
-
Gerber için yedek parçalar
-
Bullmer için yedek parçalar
-
FK için yedek parçalar
-
Yin için yedek parçalar
-
Kuris Yedek Parçaları
-
Lectra için bir bristle
-
Gerber için kılcım
-
Bullmer için bristle
-
FK için Bristle
-
Yin için bir fırça
-
Orox için bristle
-
Katı yağ rulmanları
-
Kesicilerden temizleyici
anahtar kelimeler [ bristle cutting machine parts ] eşleşme 396 Ürünler.
801420 Kesme makinesinin bıçağı Lectra için 88 X 5.5 X 1mm Vektör 2500 için kullanılır Kesme yedek parçaları Kesme bıçak bıçakları
| Parça Numarası: | 801420 |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
FK için bıçak 389*8.5*2.4mm Otomatik kesme makinesine tek delikli bıçak
| Ürün_Adı: | Bıçak |
|---|---|
| Boyutlar: | 389*8,5*2,4 mm |
| Anavatan: | Çin |
FK için bıçak Otomatik kesme makinesinde kullanılan 369 * 8.5 * 2mm tek delikli bıçak
| Bıçak Boyutu: | 369*8,5*2 mm |
|---|---|
| Menşei: | Çin |
| makine tipi: | Kesme makinesi |
FK için bıçak 389*8.5*2.4mm uzunluğunda oto FK kesme makinesi için bıçak
| Ürün: | Bıçak |
|---|---|
| Boyutlar: | 389*8,5*2,4 mm |
| Marka: | YapımcıBoni |
FK için tek delikli bıçak 329*8.5*2mm FK otomatik kesicisi için
| Ürün_Adı: | Bıçak |
|---|---|
| Boyutlar: | 329*8,5*2 mm |
| Anavatan: | Çin |
73387000 Gerber için kesme makinesinin bıçağı 202 X 6.35 X 2.15mm Gerber için giyim dükkanları GT3250/S3200 kesicisi
| Ürün Adı: | Gerber için Bıçak |
|---|---|
| Boyutlar: | 202*6.35*2.15mm |
| Gönderim Süresi: | EXW |
21261011 Gerber için kesme makinesinin bıçağı 255 X 7.9 X 2.36mm Gerber kesicisi için alaşımlı çelik GT7250
| Ürün Adı: | Gerber-255 için Bıçak |
|---|---|
| Boyutlar: | 7,9*2,36mm |
| Büyük: | HSS |
Lectra XK870X için kırmızı kesme makinesi kesme kemerleri Otomatik kesiciler için aşındırıcı kemer
| Garanti: | 6 ay |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |
Bullmer Kesme Makinesi için Yuvarlak Bıçak
| makine tipi: | Kesme makinesi |
|---|---|
| Tip: | Yedek parça |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Konfeksiyon Atölyeleri, Üretim Tesisi, Makine Tamirhaneleri, Diğer |
KF0516 Yin için kesme makinesinin bıçağı 132 X 8 X 1.6 mm üretim tesisi
| Paket: | 10 adet/kutu |
|---|---|
| makine tipi: | Kesme makinesi |
| Tip: | Yedek parça |


